Keszthely Triatlon Eredmények

August 3, 2022

Kerékpár elején törekedjünk a szilárd táplálékra. ekkor még lesz energiánk elfogyasztani. Ne felejtsünk el jó sokat inni minden szilárd ételre, mert a felszívódása csak akkor lesz 100%-os. Ahogy közeledünk a kerékpár végéhez, egyre inkább kisebb falatokban étkezzünk, mert egyre gyengébben fognak felszívódni a dolgok. Én a keró második felében már csak gélezek, vagy esetleg csokizom. Folyadék tekintetében, ha két kulaccsal megyünk, akkor egy iso - egy sima víz az, ami nálam bejött. Ha csak egy kulaccsal rendelkezünk, azzal sincs semmi baj, mert elegendő frissítési lehetőség van Keszthelyen. Ekkor inkább iso legyen nálunk, mert a víz egyszerűen beszerezhető a frissítőknél. Egy kulacsnál figyeljünk rá, hogy az étkezést a frissítők előtti 500m-en tudjuk le, így ott rá tudunk inni. Szilárd ételre még egy iso-t vagy valami jó cukros italt ráinni öngól. A sűrű massza így nagyon nehezen fog felszívódni a gyomorból, és később gondokat okozhat majd. Futáson már abszolút csak a gélek, és ha kicsit elindul a kókadozás, akkor mehet némi kóla.

TV Keszthely - Híreink - Sikeresek a KVDSE triatlonistái

Időpont: 2013. 07. 29. Két ezüst- és egy bronzérmet szereztek a keszthelyi versenyzők a hétvégén Nagyatádon megrendezett 24. ExtremeMan versenyen, mely egyben a hosszútávú triatlon sportág országos bajnoksága. Vándor Nóra első alkalommal teljesítette a távot, és 12 óra 43 perces ideje korosztályában a dobogó második helyére juttatta, a teljes női mezőnyben pedig az előkelő 7. helyen végzett. Zömbik László – aki már rutinos ironman, hiszen hetedszer ért célba Nagyatádon – szintén ezüstérmet vehetett át a férfi 50-55 éves kategóriában, ideje 12 óra 39 perc. Tóth Gábor tavalyi kiváló eredményén is javítva, 10 óra 35 perces idejével a dobogó harmadik fokán állhatott a 45-50 év közötti korosztályban az országos bajnokság vasárnapi eredményhirdetésén. Az ironman-távú verseny 3, 8 km úszásból, 180 km kerékpározásból és 42 km futásból áll. 2013-ban az 567 egyéni indulóból 483 versenyző ért célba Nagyatádon. Évről-évre egyre több keszthelyi sportoló kap kedvet a nem mindennapi megmérettetés teljesítésére, így most is újabb tagokkal bővült a keszthelyi vasemberek csapata: idén elsőként ért célba Nagyatádon Arany Máté és Vándor Nóra.

575 - Keszthely Triatlon Középtávú Ob 2021 Keszthely, Parti sétány - Sportathlon