Diósgyőri Vtk Játékosok

August 3, 2022
Már napok óta minden csapat pihenőre tért Diósgyőrben, utoljára az NB III-as csapat fejezte a küzdelmeket. Edzőjüket, Földesi Károlyt kértük, hogy értékelje az évet. - Légy szíves foglald össze az évet! - Úgy alakítottuk ki az NB III. Tisza csoportban játszó DVTK tartalék keretét, hogy abban az U19-es csapat játékosai mellett az első csapat keretéből visszajátszó játékosok kaptak helyet. Az előbbiekkel edzettünk egész héten, még az utóbbiak a hétvégén csatlakoztak hozzánk. A nyári felkészülés fizikálisan jól sikerült, amelyik meccsen nem sikerült nyerni, annak sem a fizikai, technikai, taktikai okai voltak, hanem az, hogy az utánpótlás korú játékosoknak hozzá kellett szokni a "felnőtt" futballhoz. Amíg a mi csapatunkban három túlkoros léphetett pályára, addig az ellenfélnél két fiatalnak kellett játszania és az idősebbek, rutinosabbak eldönthették a mérkőzést. Az ősz végére már belerázódtak a fiatalok, sokkal határozottabban vívták meg a párharcokat, minek következtében az őszi szezon végén vezettük a tabellát és merészebb álmokat szőhettünk.
  1. Zoltán Horváth (Diósgyőri VTK) - Játékos profilja - Eredmenyek.com
  2. Röplabda Extraliga: kialakultak a negyeddöntő párosításai - NSO
  3. Tippjeivel
  4. Diósgyőri VTK élő eredmények, sorsolása és eredményei Foci - SofaScore
  5. DVTK - Szolnok Mérkőzések - DVTK
  6. Miskolc, Diósgyőri VTK tartalék (történet, adatok) • csapatok • Magyarfutball.hu

Zoltán Horváth (Diósgyőri VTK) - Játékos profilja - Eredmenyek.com

között. Az a véleményem, hogy éles körülmények között egyedül Polényi Gábor kapta volna meg a lehetőséget az első csapatban, a többiek még nem érettek a feladatra. A többiek közül Hegedűs Bencét kell megemlíteni, szép jövő előtt áll a kapus Jakab Norbert - persze, ha jobban koncentrál a focira -, az U18-as Kovács Zsolt, aki a Nike Most Wanted tehetségkutatóján is bizonyította tudását, belőle is jó játékos válhat. Urbancsik Attila menet közben csatlakozott hozzánk az U18-as keretből, fokozatosan fejlődött, és az utolsó mérkőzésen, Nyíregyházán már a mezőny legjobbja volt. Ebből is látszik, sok tehetséges játékos van Diósgyőrben, akikre lehet építeni. - Mik voltak a hátunk mögött hagyott bajnokság legjei? - Ősszel a legjobb mérkőzést a Nyíregyháza tartalék ellen játszottuk, 2-1-re nyertünk és ezzel mi lettünk az őszi bajnokok. Tavasszal pedig a Tiszakanyár elleni 3-3 kívánkozik ide. A legmegbecsültebb pontnak a tavaszi nyíregyházi 1-1-et gondolom, hiszen ekkor már ezer sebből vérzett csapatom, míg a hazaiaknál több visszajátszó is volt.

Röplabda Extraliga: kialakultak a negyeddöntő párosításai - NSO

Azonban a piros-fehérek csodarepülése csak eddig tartott, a hosszabbítás elején egy kontrából Sipos alakította ki a végeredményt (3–4). A DVTK ezzel elveszítette hazai veretlenségét, sőt amire ebben az idényben nem volt példa, az is megtörtént: két egymást követő meccsükön is vereséget szenvedtek a piros-fehérek. A Békéscsabát dicséret illeti bátor, taktikus játékáért, azzal együtt is, hogy ez a harmadik góljáig tartott, ám a diósgyőriek egyenlítése után elő tudták venni azt a kottát, amelyet jól tudtak megszólaltatni ezen a napon. Hiába igyekezett Molnár Gábor (Fotó: Bujdos Tibor/Észak-Magyarország) PERCRŐL PERCRE 90+4. perc: Vége a mérkőzésnek, a Békéscsaba szerezte meg a három pontot. 90+4. perc: Eppel lövését védte Winter. 90+3. perc: Csere a vendégeknél Váradi helyett Farkas B. jött be. 90+2. perc: Kondás Elemér kapott sárga lapot reklamálásért. GÓL, 3 – 4! Egy csabai kontra során Sipos húzhatott kapura üresen, elhúzta a labdát a kifutó Danilovics mellett, majd a két visszafutó védő között a kapu bal alsó sarkába lőtt.

Tippjeivel

A téli felkészülés hasonlóan jól sikerült, erőtől duzzadtak a játékosok, sok edzőmeccset játszottunk, közte nemzetközi találkozókat is. Azonban a tavaszi szezonban elszenvedtünk néhány meglepetés vereséget, amelyek el kellett, hogy gondolkoztassanak. Mindeközben az első csapatnál elkezdődött egy - ahogy én neveztem - NB I. ajándékozási folyamat, amely nem biztos, hogy elérte a célját. Azt nem vitatom, hogy akik lehetőséget kaptak az NB I. -ben, azok teljesítettek a legjobban a tartalékcsapatban, azonban azt a játékosoknak is elmondtam, hogy ami szerencsétlenség a DVTK-nak az nekik szerencse. A fiatalok közül nem is mindenki tudta feldolgozni a lehetőséget. A felfelé játszásnak az is következménye lett, hogy az U18-as csapatból kellett feltölteni a tartalékcsapat keretét. Ezzel ismét szembetalálkoztunk az ősz elején tapasztalt problémával: a játékosoknak meg kellett szokni a "felnőtt" focit. A játékosok többsége egy hétvégén két mérkőzést is játszott, sőt a végén volt olyan srác, akik hat nap alatt négyszer lépett pályára.

Diósgyőri VTK élő eredmények, sorsolása és eredményei Foci - SofaScore

DVTK - Szolnok Mérkőzések - DVTK

mezszám név poszt születési idő állampolgárság 1 Póser Dániel kapus 1990. 01. 12 HUN 22 Bánhegyi Bogdán 2004. 02. 20 44 Danilović, Branislav 1988. 06. 24 SRB, HUN 89 Borsos Vilmos 2000. 09. 21 3 Szatmári Csaba védő 1994. 14 4 Eperjesi Gábor 1994. 12 6 Bárdos Bence 1998. 05 17 Bokros Szilárd 2000. 03. 28 18 Belényesi Csaba 1994. 03 26 Szűcs Kornél 2001. 24 33 Polgár Kristóf 1996. 11. 28 36 Keller, Rotem 2002. 09 ISR, HUN 48 Karan, Dejan 1988. 08. 13 68 Hegedűs János 1996. 10. 04 5 Oláh Bálint középpályás 1994. 12. 02 8 Bertus Lajos 1990. 26 10 Lucas 1989. 05. 05 BRA, HUN 14 Csatári Gergő 2003. 26 23 Németh Márió 1995. 01 24 Kispál Tamás 2003. 23 Tóth Borisz 2002. 07. 07 88 Szeles Tamás 1993. 07 9 Zsolnai Richárd támadó 1995. 28 11 Kocsis Dominik 2002. 01 16 Molnár Gábor 1994. 16 19 Eppel Márton 1991. 20 20 Horváth Zoltán 1989. 30 28 Hornyák Marcell 39 Jurek Gábor 2004. 04 42 Könyves Norbert 1989. 10 HUN, SRB Kondás Elemér vezetőedző 1963. 11 Kovács Ádám másodedző 1989. 04. 19 Bogdanović, Igor 1974.

Az nagyon fontos és pozitívum a jövőre nézve, hogy a csapatban van tartás. ÖSSZEFOGLALÓ A mérkőzés elején, a 6. percben a meccs első támadásából gólt szerzett a vendéggárda, a középre lőtt labdát Horváth P. küldte a kapuba (0–1). Az első félidőben volt ugyan néhány góllal kecsegtető támadása a hazai együttesnek, de ezek kimaradtak a vendégvédelem közbeavatkozása miatt, míg csabai részről Tóth D. találhatott volna be egy rossz diósgyőri hazaadás után. A második félidő elején a DVTK nem tudott olyan nyomást kifejteni, amivel reális esélye lett volna az egyenlítésre, viszont a csabaiak egyik akciójuk után 11-eshez jutottak, amit Pantovics értékesített (0–2). Az 57. perc után a 63. -ban is betalált a szélső középpályás, egy szöglet után vezetgette lövésig a labdát, és küldte azt a bal alsó sarokba (0–3). A DVTK a 67. percben Eppel fejesével szépített (1–3), majd a 77. -ben Horváth Z. szintén bóbitával volt eredményes (2 – 3). A vehemensen támadó hazaiak összehozták az egyenlítést is, a 86. percben Jurek révén (3–3).

Akár 15. 000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek A bet365 fogadási krediteket ad a feljogosító befizetése értékében (max. 15. 000 Ft). A kredit tét nem része a nyereménynek. Feltételek, időhatárok és kivételek. 18+ Bajnokság Hazai kupák Nemzetközi kupák Válogatott mérkőzés Dátum Honnan? Típus Hová? MEGJEGYZÉS: A közzétett információk hiányosak lehetnek, az adatokat folyamatosan töltjük fel adatbázisunkba. Segítség: Ez Norbert Könyves, Diósgyőri VTK profiljának aloldala Statisztikák (pályára lépések, gólok, lapok / bajnokság, kupák, válogatott) és átigazolási történet. Tekintsd meg a játékosok (pl. Norbert Könyves) profilját, a csapatok aloldalait (pl. a(z) Diósgyőri VTK aloldala) és további versenysorozatok aloldalait (Bajnokok Ligája, OTP Bank Liga stb. ) és további több mint 5000 versenysorozat több mint 30 sportágának adatait a világ minden tájáról) az oldalain. Továbbiak

A végén küzdeni kellett, és a játékosok küzdeni tudásunknak köszönhetően húztuk be a mérkőzést. A mai mérkőzésen is három pontot szereztünk, de nagyon értékes három pontot, amivel tovább tudtuk növelni az előnyünket. Romanek János: - Először is szerenék gratulálni Kondás Elemérnek és a DVTK-nak a győzelemhez! Az eléjén működött a tervünk, fegyelmezetten védekeztünk, és gyors kontrákat vezettünk, kétgólos előnyre tettünk szert. A folytatásban azonban könnyen elkerülhető gólakat kaptunk, majd egy véleményes 11-essel megnyerte a DVTK a mérkőzést. Sokat tettünk a győzelemért, azt mondtam az öltözőben a játékosoknak, ha bármikor kikapunk, akkor így kapjunk ki. Ha a DVTK a vége felé húzza az időt, akkor valamit jól csináltunk. Nekünk nem a DVTK otthonában kell győzni, hanem hazai pályán kell a pontokat gyűjteni. Aki így küzd labda nélkül, és így játszik a labdával, az nem egy kieső csapat.

9. Palik lászló betegsége

25 SRB Dobos Attila erőnléti edző 1978. 24 Tuska János kapusedző 1981. 03 Vellai Áron performance coach Lugos József videóelemző 1986. 20 dr. Forgács Alfréd csapatorvos 1962. 08 Nagy Márton masszőr 1995. 23 Vígh Márton 1993. 13 Lukács Dániel fizioterapeuta 1995. 08 Erdélyi Péter korrektív tréner 1982. 16 Hegedűs Bence technikai vezető 1991. 12 Suljić, Asmir 1991. 11 BIH, HUN Diós Bence 1990. 24 Tóth Péter 1996. 09 27 Ivánka Patrik 1998. 25 21 Zsemlye Balázs 2002. 04 7 Makrai Gábor 1996. 26 HUN