Lipcse Manchester City – Man City - Rb Leipzig Tippek És Esélyek 09/15

August 3, 2022

A hajrában Angelino kiállítása miatt megfogyatkozott a Lipcse, és esélye sem maradt a pontszerzésre, ráadásul Gabriel Jesus még egy védelmi hibát kihasználva beállította a 6-3-as végeredményt. A csoport másik összecsapásán a Paris Saint-Germain-ben először volt kezdő a Lionel Messi, Kylian Mbappé és Neymar trió. A franciák azonban hiába jutottak előnyhöz, a vendéglátó belga Club Brugge egyenlített, és a második félidőben pedig nem esett újabb gól. A B jelű kvartettben az AC Milan a félidőben még vezetett Liverpoolban, ám a hazaiak fordítani tudtak, és otthon tartották a három pontot, míg az Atlético Madrid nem bírt vendégével, az FC Portóval. A C csoportban a Dortmund mellett az Ajax kezdett győzelemmel, a holland együttes Sebastien Haller duplájával már a 9. percben 2-0-ra vezetett, az elefántcsontparti csatár később még kétszer volt eredményes, így mesternégyessel zárt. A D csoportban az Internazionale-Real Madrid rangadó a 89. percben dőlt el a spanyolok javára Manchester City (angol)-RB Leipzig (német) 6-3 (3-1) gól: Aké (16.

BL: győzött a Man. City és a Lipcse – élő eredménykövető! - Hírnavigátor

A csoport másik mérkőzésén a Paris Saint-Germain Kylian Mbappé és a már hétszeres aranylabdás Lionel Messi két-két góljával simán legyőzte a belga Club Brugge együttesét. Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló: A csoport: Paris Saint-Germain (francia) - Club Brugge (belga) 4-1 (3-0) gól: Mbappé (2., 7. ), Messi (38., 75. - a másodikat 11-esből), illetve Rits (68. ) RB Leipzig (német)-Manchester City (angol) 2-1 (1-0) gól: Szoboszlai (24. ), Silva (71. ), illetve Mahrez (77. ) piros lap: Walker (83., Manchester City) A végeredmény: 1. (és továbbjutott) Manchester City 12 pont, 2. (és továbbjutott) Paris Saint-Germain 11, 3. (és Európa-ligás) RB Leipzig 7, 4. Club Brugge 4

Csúcsfutball Manchesterben, öt lipcsei gól magyarok nélkül

A hajrában a Leicester egy utólag szabálytalanság miatt érvénytelenített gólig jutott, így maradt a döntetlen. A Wolverhampton otthonában 2-1-re alulmaradt Aston Villában Ashley Young a saját kapujába talált be: a korábbi angol válogatott védőnek 389. PL-találkozóján ez volt az első öngólja. Premier League, 31. forduló Manchester United-Leicester City 1-1 (0-0) Burnley-Manchester City 0-2 (0-2) Chelsea FC-Brentford 1-4 (0-0) Brighton-Norwich City 0-0 Leeds United-Southampton 1-1 (1-0) Wolverhampton Wanderers-Aston Villa 2-1 (2-0) Liverpool FC-Watford 2-0 (1-0) Ahol a futball esze és szíve találkozik! Válogatott írások a legjobbaktól. Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért. Próbáld ki 490 forintért az első hónapban! Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt. Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni!

Repülőút a Manchester City - Leipzig mérkőzésre - FociTour.hu

lipcse manchester city fc

Nyártól már nem csak Camp Nou a Barca-stadion neve - Infostart.hu

Előbbiben eddig hat, utóbbiban pedig hét sikeres találattal rendelkezik. A mi RB Leipzig – Manchester City tipp listánk szerint, ha valakinek, akkor Nkunkunak jó esélye van arra, hogy most is sikerrel járjon. Milyen sérülések érintik a két csapatot? A Man City már a szombati Watford elleni meccsére visszakapta jó pár nagy sztárját, akik eddig sérülés miatt maradtak ki. Walker, Gundogan, De Bruyne és Stones mind újra játékra készek; egyedül Torres az, aki továbbra is hiányzó marad. A Lipcse csapata ezzel szemben még mindig jó pár hiányzóval küzd. Olmo, Halstenberg, Sarrachi és Poulsen kérdéses a csapatnál. Kérdések és válaszok: RB Leipzig – Manchester City tippek 1. Hány órakor kezdődik a Lipcse – Man City BL meccs? A szokásos BL sávban 18:45-ös kezdéssel nézhetjük majd a mérkőzést. 2. Hol tudok a Lipcse győzelmére fogadni? A BL-meccsekre szinte minden online sportfogadási oldal biztosít fogadási lehetőséget. Mi ezek közül például a Unibet, a bet365 vagy a Rabona kínálatát tudjuk ajánlani.

A szerdai játéknap slágermérkőzése a tavalyi angol bajnok FC Liverpool és a legutóbbi szezonban olasz második AC Milan összecsapása lesz a B-csoportban. Hazája pontvadászatát mindkét együttes kiválóan kezdte, a milánóiak három fordulót követően százszázalékosak, míg a Vörösök négy kör alatt csak egyszer játszottak döntetlent sikereik mellett. A két nagy múltú együttes harmadik alkalommal találkozik egymással a legrangosabb európai kupában, eddigi két találkozójuk a döntőben volt: 2005-ben az FC Liverpool minden idők egyik legemlékezetesebb fináléjában a második félidőben háromgólos hátrányból egyenlítve 11-esekkel nyert, míg két évvel később a Milan 2–1-es győzelemmel vágott vissza. A hazai pálya kedvezhet az angoloknak, a Milan ugyanis legutóbb 19 szigetországi fellépése alkalmával csak egyszer, 2005 tavaszán a Manchester United vendégeként nyert. A D-csoport rangadóján a 13-szoros győztes Real Madrid az olasz bajnok Milánói Internazionale vendége lesz. Ez lesz a két csapat 18. egymás elleni összecsapása az európai kupákban, a Real 8, az Inter 7 alkalommal nyert két döntetlen mellett.

*TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ AJÁNLAT* A nagy érdeklődésre való tekintettel t öltse ki a független ajánlatkérő űrlapot, és amennyiben pontosítják a mérkőzés időpontját, az elsők között fogjuk értesíteni a fociút részleteiről.

Az előző idényben döntős Manchester City 6-3-ra legyőzte a három magyar válogatott labdarúgóval felálló német RB Leipziget a Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, szerdán. Az ajaxos Sebastien Haller négyszer volt eredményes a Sporting CP otthonában. A lipcsei együttesnél Gulácsi Péter és Willi Orbán kezdő volt, Szoboszlai Dominik a kispadon kapott helyet, és a 60. percben állt be. A hazaiak a 16. percben egy szöglet utáni fejessel szereztek vezetést, majd a 28. percben Nordi Mukiele borzasztóan szerencsétlen mozdulattal saját kapujába fejelt, Gulácsi tehetetlen volt. Még a szünet előtt szépített az RB, de kezezés miatt megítélt büntetőből a City visszaállította a kétgólos különbséget. A fordulást követően Christopher Nkunku második fejesgóljával 3-2-re módosította az állást. Azonban öt percre rá Jack Grealish remek tekeréssel bevette Gulácsi kapuját. A hazaiak les miatt érvénytelenített gólt is szereztek, Nkunku pedig a 73. percben mesterhármast ért el. Azonban két perc múlva jött az újabb válasz Joao Cancelo átlövésével.